bilgi@seyyarlahmacunpidefirini.gen.tr       

  • Her Gün - Sat 8:00 - 18:00, Pazar - Kapalı      

 

 

Firma Profili

 

 

Konya'da farklı tip özelliklere sahip taş fırın imalat, satış ve montajı alanında hizmet vermektedir. 20 yıldır taş fırın imalatı üzerine hizmet vermekte olan firmamız, müşterileri menuniyetini zirvede tutumaktadır.


Fırınlarımız tüm dünyada geçerli CE kalite sertifikasına sahiptir. Fırınlarımız; ülkemizin yanında dünyanın pek çok ülkesine de pazarlanmaktadır. Ürünlerimizin bir dünya markası olması için kaliteli malzeme ve birinci sınıf işçilikten asla taviz vermiyoruz.


Geçen zaman içinde tecrübeli ve teknik personelleriyle farklı özelliklere sahip pek çok ürünün altına imza atmıştır. Gelecekte de bu sayıyı çok daha yukarılara çıkarma hedefindedir.


Ürün Halkamızın İçinde;


Odunlu ve doğalgazlı lahmacun pide fırını, odunlu lahmacun pide fırını, doğalgazlı ve elektrikli lahmacun pide fırını, elektrikli lahmacun pide fırını, odunlu ve lpg'li lahmacun pide fırını ile doğalgazlı lahmacun pide fırınları ile endüstriyel mutfak makina ve ekipmanları yer almaktadır.


Fırınlarda; Lahmacun, pide, pizza, börek, poğaça, simit, baklava ve güveç tip yemeklerden kebaplara kadar her türlü ürünü lezzetli ve tam kıvamında pişirmek mümkündür..


 

 

Konya odunlu doğalgazlı lahmacun pide fırını, odunlu lahmacun pide fırını, doğalgazlı elektrikli lahmacun pide fırını, elektrikli lahmacun pide fırını, odunlu lpg'li lahmacun pide fırını, doğalgazlı lahmacun pide fırını, odunlu lahmacun pide fırını fiyatları, odunlu pide fırını, doğalgazlı lahmacun fırını, odunlu taş pi̇de fırını, pide fırını imalatı, doğalgazlı taş fırın, elektrikli taş fırın, odunlu taş pi̇de fırını, odunlu gazlı pide fırını imalatı, odunlu ve gazlı taş pide fırını, odunlu ve gazlı taş pide fırını, pide fırını, pide fırını fiyatları, pide lahmacun fırını, ce sertifikalı pide fırını, seyyar pide fırını, endüstriyel fırın imalatı pide, pizza, lahmacun ve simit fırını, lahmacun fırını, taş tabanlı pide fırını, modüler, seyyar, portatif, doğalgazlı ve odunlu taş tabanlı fırın, doğalgazlı ce belgeli taş fırın